Home ShowBiz ‘Mund të shkoj deri në 10 raunde në shtrat’, Bruno thumbon Anën
‘Mund të shkoj deri në 10 raunde në shtrat’, Bruno thumbon Anën
0

‘Mund të shkoj deri në 10 raunde në shtrat’, Bruno thumbon Anën

0
0

Bruno Shemsho është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë pas pjesmarrjes në Për’Puthen.

Ai doli çift me Anën por lidhja e tyre nuk zgjati.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në Expuls ku ka zbuluar më shumë detaje nga jeta e tij private.

Ai në një moment është ndalur tek raporti intim duke thumbuar Anën.

Kujtojmë se ajo për numrin e marrëdhënieve seksuale brenda natës Anës iu desh një moment të jepte një përgjigje.

“5 e lartë, mjafton kaq,”- përfundon Ana.

Brunos nuk i ka dalë inati me deklaratën e saj akoma ku shprehet.

“Mua më shijon seksi në çdo vakt. Kur të vi e kur të me vi. Marrëdhëniet në një natë nuk i numëroj dhe nuk jam nga ata tipa që krenohem se shkoj 7-8 raunde. Mund të shkoj edhe në 10 por edhe të lëshon shpirti në fushë”, u shpreh ai.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=icZmW4MzEvk

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/perputhen_tch/

tags: