Home Tag "ana"

E konsideroi personin më fallco, Ana i kthehet keq Andit

0
Andi është një nga konkurrentët më të komentuar në mediat rozë së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin ku ka sqaruar historinë e tij me Jasminën. Ai u shpreh se nuk ka ekzistuar asnjëherë një lidhje mes tyre. Ndër të tjera Andi ka zbuluar se personazhi më fallco gjatë emisionit ka qenë Ana […]

Atdheu feston ditëlindjen përkrah Sarës, Ana i dedikon urimin provokues

0
Atdheu është një nga konkurrentët më të zhurmshëm të emisionit. Ai sot ka festuar ditëlindjen. Urimet kanë filluar që në orët e para të mëngjesit nga miqtë dhe të afërmit e tij. Kujtojmë se Atdheu doli çift me Sarën. Deklaratat e tij shpesh kanë konfuzuar ndjekësit ku nuk dihet nëse janë vërtet bashkë apo gjithçka […]

Pasi u bë gazi i botës me këngën e saj, Ana zbulon fajtorin e dështimit

0
Ana Lleshi është një nga konkurrentet më të komentuara në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit deklarata që rrëmbejnë vëmendjen. Në puntatat e fundit të emisionit do të shikojmë ballafaqimet e konkurentëve më të spikatur. Së fundmi ka qenë e ftuar Ana Lleshi. Bora nuk ka nguruar që ta pyesë mbi eksperimentimin që bëri […]

Pak pas ndarjes nga Ana, Arsimi kapet nën shoqërinë e një femre tjetër

0
Ana dhe Arsimi  dy ish konkurentë të “Përputhen”, janë vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të një lidhjeje të shkurtër së cilës i dhanë fund. Ndarjen e pranoi si Ana ashtu edhe Arsimi, ndërsa i kemi parë të vazhdojnë luftën në rrjetet sociale ku kanë thumbuar vazhdimisht njëri tjetrin. Ndarja e tyre […]