Home ShowBiz Kush po e shoqëron në Dubai Beniadën? Fotot e modeles flasin më shumë
Kush po e shoqëron në Dubai Beniadën? Fotot e modeles flasin më shumë
0

Kush po e shoqëron në Dubai Beniadën? Fotot e modeles flasin më shumë

0
0

Beniada jo pak herë ka ngjallur kuriozitetin e ndjekësve me jetën e saj private.

Modelja flitet se është në një lidhje me Blerti Hajdarin.

Të shumta kanë qenë momentet që kanë nxjerrë zbuluar dyshen megjithatë ata hezitojnë të japin një konfirmim zyrtar.

Së fundmi ajo ka vendosur të arratiset me pushime me familjen e saj në Dubai.

Të gjithë janë kurioz të dinë se kush po e shoqëron tjetër modelen në Dubai.

Ajo ka postuar në Instastory foto me vëllain dhe mamanë e saj duke mos lënë vend për dyshime.

Linku: https://www.instagram.com/iambeniada/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/iambeniada/

tags: