Home ShowBiz Ilir Shaqiri futet në Big Brother Vip, banorët gabojnë me reagimin e tyre
Ilir Shaqiri futet në Big Brother Vip, banorët gabojnë me reagimin e tyre
0

Ilir Shaqiri futet në Big Brother Vip, banorët gabojnë me reagimin e tyre

0
0

Ilir Shaqiri është futur në Big Brother Vip.

Fituesi i spektaklit të parë vip ka befasuar banorët me prezencën e tij.

Banorët nuk duhet të ragojnë por ata janë tunduar dhe e kanë takuar dhe përqafuar.

Madje ata kanë filluar të bëjnë muhabet brenda shtëpisë vip.

Ky veprim me siguri do të bëjë që banorët të humbasin provën e mosreagimit.

Linku:https://www.tiktok.com/@artistikshqip?referer_url=sot.com.al%2Fgossip%2Fe-po-na-thuaj-ndonje-gje-banoret-e-big-brother-vip-albania-humbasin-sfide-i568330&refer=embed&embed_source=121331973%2C70972778%2C120811592%2C120810756%3Bnull%3Bembed_masking&referer_video_id=7197068896103369990

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/ilir_shaqiri/