Home ShowBiz Pajtohen pas shumë vitesh, Britney Spears e emocionuar për takimin me të ëmën
Pajtohen pas shumë vitesh, Britney Spears e emocionuar për takimin me të ëmën
0

Pajtohen pas shumë vitesh, Britney Spears e emocionuar për takimin me të ëmën

0
0

Britney Spears konfirmon se është pajtuar me nënën e larguar Lynne Spears pas grindjes shumëvjeçare.

Britney emocionuar për kafen me nënën e saj pas 14 vitesh.

Spears shprehu entuziazmin e saj për ribashkimin me nënën Lynne Spears teksa tha se është “e bekuar” që ata ishin në gjendje të shëronin lidhjen e tyre.

Duke konfirmuar ribashkimin e tyre, Britney shkoi në Instagram për të përcjellë detaje të takimit të saj me Lynne.

“Mamaja ime e ëmbël u shfaq dje në hapin e derës sime pas vitesh… ka kaluar shumë kohë”, ka shkruar Spears në mbishkrimin e postimit. Dhe pasi kam qenë në gjendje të komunikoj atë që kam mbajtur për një kohë jashtëzakonisht të gjatë, ndihem kaq e bekuar që mundëm të përpiqemi t’i rregullojmë gjërat !!! Të dua shumë!!!”

E bekuar që mund të pimë kafe së bashku pas 14 vjetësh!”

Linku: https://www.thenews.com.pk/latest/1074049-britney-spears-excited-to-have-coffee-with-mother-after-14-years-post-reunion

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/britneyspears/

tags: