Home ShowBiz Dalin pamjet nga ditëlindja e djalit të Aurelës, ja poza që mungoi dhe këtë vit
Dalin pamjet nga ditëlindja e djalit të Aurelës, ja poza që mungoi dhe këtë vit
0

Dalin pamjet nga ditëlindja e djalit të Aurelës, ja poza që mungoi dhe këtë vit

0
0

Alaron pak orë më parë ka festuar ditëlindjen e tij të dytë.

Sigurisht pas urimeve nuk ka munguar dhe një festë private me njerëzit më të dashur.

Pamjet e para nga festa modelja ka vendosur ti ndajë me ndjekësit në rrjete sociale.

Urimi që i bëri Aurela të birit ishte kështu:

‘Gëzuar ditëlindjen fëmijës tim të preferuar! (Shh, mos i thuaj Luna/Ea’s).
Të dua jeta ime, falenderoj Zotin ç’do ditë që të solli në jetën time, ti i jep kuptim! Të dua, të duam! Frym’.

Sigurisht modelja kopertinën e plotë të familjes ka preferuar ta mbajë dhe këtë vit të fshehtë duke mos zbuluar asnjë pozë me të bijën dhe partneri.

349232483_272705235114692_2090920816851195189_n

Linku: https://www.instagram.com/stories/hoxha_aurela/3110597754115174283/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/CKAMOYghlD3/

tags: