Home Lifestyle Horoskopi ditor, 16 prill 2024
Horoskopi ditor, 16 prill 2024
0

Horoskopi ditor, 16 prill 2024

0
0

Dashi

Jeni gati të përjetoni ditë shumë bindëse nga të gjitha këndvështrimet. Falë Hënës që është në anën tuaj. Gjatë ditës në dashuri mund të përfitoni prej saj për të arritur një mirëkuptim perfekt në çift me partnerin.

Demi

Afërdita është në opozitë: ju pret një ditë disi e qetë. Mos u shqetësoni: gjërat do të qetësohen në mes të javës, veçanërisht për sa i përket sferës sentimentale. Për sa i përket punës, do jeni shumë bindës në biznes dhe në marrëdhëniet me kolegët.

Binjakët

Një ditë e shkëlqyer ju pret nga pikëpamja e dashurisë. Nëse jeni në një marrëdhënie të qëndrueshme, yjet po ju buzëqeshin dhe do t’ju japin mundësinë të merrni edhe diçka më shumë nga partneri, nëse jo së shpejti, brenda pak ditësh. Në punë, do të përballeni me ndryshime të vrullshme.

Gaforrja

Jupiteri në opozitë këtë javë. Për sa i përket punës, Mërkuri nuk do ju sjellë lajme të mira. Në sferën e dashurisë, përpiquni të silleni gjithmonë me respekt.

Luani

Ju presin ditë jo tamam emocionuese për shkak të Marsit në opozitë. Sa i përket punës, ju filloni të ndiheni të demoralizuar: të ardhurat tuaja aktualisht nuk janë aq të larta. Shëndeti ka nevojë për kujdes.

Virgjëresha

Një javë shumë stimuluese po fillon. E gjitha falë Jupiterit, i cili është i favorshëm. Për sa i përket punës, do të keni shumë fat pasi do të arrini të zhvilloni më së miri idetë tuaja.

Peshorja

Merkurin do e keni në opozitë i cili do ju sjellë ulje-ngritje në punë. Megjithatë në dashuri, Venusi në një pozicion të favorshëm do ju ndihmojë shumë dhe do ju dhurojë më shumë se momente emocionuese me partnerin.

Akrepi

Ju pret një ditë me ulje-ngritje. Në dashuri do të gëzoni një forcë të bukur që do ju ndihmojë shumë në marrëdhënien tuaj në çift; nëse jeni beqarë do keni një dëshirë të madhe për të shpërqendruar veten.

Shigjetari

Ju keni Diellin dhe Hënën në treshe. Sa i përket dashurisë, kimia mes çiftit do jetë shumë e mirë ndërsa nëse jeni beqarë, përfitoni nga periudha për të provuar të njiheni me dikë.

Bricjapi

Jupiteri i favorshëm. Në dashuri gjatë orëve të ardhshme të kësaj dite jepini më shumë besim partnerit. Nëse jeni beqarë, mund të takoni njerëz. Për sa i përket punës, jeni më preçiz se kurrë.

Ujori

Në dashuri familja do jetë shumë e rëndësishme dhe për asgjë në botë nuk do të lini në vështirësi partnerin apo njerëzit që doni. Nëse jeni beqarë do keni shumë sharm për të kursyer. Shfrytëzojeni rastin!

Peshqit

Venusi mund t’ju sjellë disa probleme të rëndësishme. Në dashuri do ju duket më e vështirë se sa pritej të kaloni mirë me partnerin. Kapitulli i punës do të sjellë dy herë më shumë të ardhura se zakonisht.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-del-giorno-martedi-16-aprile-2024/

Burimi i fotos:pexele.com