Home Tag "152 raste te reja"

E fundit/ Ndërrojnë jetë dy pacientë, rregjistrohen 152 raste të reja

0
152 raste të reja me COVID-19 janë rregjistruar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, ndërsa 53 persona e kanë fituar betejën me virusin duke e çuar në 6668 numrin e personave të shëruar që nga fillimi i epidemisë. Ekspertë të Ministrisë njoftojnë se fatkeqësisht kanë ndërruar jetë dy persona me sëmundje bashkëshoqëruese ndërsa […]

E fundit/ 152 raste të reja me COVID-19, lajmi i mirë është se..

0
152 raste të reja me COVID-19 janë rregjistruar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë njofton gjithashtu se fatkqësisht nuk e kanë fituar betejën me sëmundjen dy persona, një 61 vjeçar nga Korça dhe një 73 vjeçar nga Tirana të dy me sëmundje bashkëshoqëruese. Ndërkaq në të dyja spitalet në vend […]