Home Tag "2ton"

“Zemra jem”, 2Ton dhe Labi iu lënë një takim për nesër

0
Melodia ballkanase dhe ritmet hip-hop vërshojnë hareshëm në këngën e re të 2Ton në bashkëpunim me Labin. Bëhet fjalë për një këmngë të ngritur mbi një histori dashurie dhe titullohet “Zemra jem”. Do të duhet vetëm pak durim deri nesër, për të parë një klip si të dal nga ndonjë film artistik, dhe një këngë […]

Diçka e çuditshme është parë pas shpinës së 2Ton

0
2Ton është duke qëndruar në Zvicër për angazhimet që ka atje. Përveç koncerteve të shumta që mban në këtë vend, 2Ton gjen kohë edhe për të kaluar kohën në disa vende private ku shërbehet ushqim. Në një foto që ai ka publikuar në instagram, tregon se është duke pritur që t’i shërbehet ushqimi, madje ai […]

Nga kush buron suksesi i 2Ton?

0
Të jesh i famshëm në ditët e sotme është një gjë shumë e mirë për një njeri. Por të jesh një person publik nuk do të thotë vetëm të jesh i famshëm. Duhet të punosh shumë që fama jote të gëzojë suksesin që e meriton. I tillë është edhe 2Ton. Ai ka një kohë që […]

Sa bukur duken vëllezërit Avdyli

0
Të dy këndojnë bukur në zhanret e tyre dhe që të dy kanë angazhimet personale, por këtë herë si duket vëllëzërit 2Ton dhe Xhavit Avdyli kanë gjetur kohë të qëndrojnë pak kohë së bashku. Në një fotografi të postuar në instastory nga 2Ton, shihen ai dhe Xhavit Avdyli brenda një veture. Foto është shkrepur brënda […]

Efekti 2Ton

0
2Ton është shumë i kërkuar nga të gjithë, madje përveç zërit të tij tërheqës ai ka edhe anën fashioniste të tij përmes së cilës ka arritur të bëjë shumë fansa për vete. Sukseset e tij nuk kanë të ndalur, këtë e ka dëshmuar gjithnjë, dhe me kalimin e kohës ai ia ka dalur të ketë […]

Së shpejti 2ton me 100 të mira

0
2Ton ka paralajmëruar një këngë e cila sipas tij do të vijë së shpejti. Klipi më i ri do të titullohet “100 t’mira”, na ka lajmeruar këngëtari përmes një fotografie të postuar në rrjetin social instagram. 2Ton njihet për natyrën e tij të veçantë të të bërit të klipeve, padiskutim ky do të jetë edhe hiti i […]

Dedi ja fali dashurinë po ajo ia ktheu një gjë të tillë atij?

0
Këngëtari me zërin melodioz Dedi sapo ka publikuar një projekt të ri. Kënga flet për dashurinë, mbi të gjitha për dashurinë nga një person. Dedi i fali asaj të gjithë dashurinë që kishte në zemër por vajza e mashtroi. Me një tekst të realizuar në perfeksion nga 2ton, klipi “Të besova” ka rrëmbyer menjëherë zemrat […]

2Ton feston ditëlindjen – Kjo është festa e tij me shokët

0
Këngëtari i mirënjohur dhe shumë i kërkuar 2Ton feston sot ditëlindjen. Festa ka nisur që në orët e vona të mbrëmjes së kaluar me shokët e tij më të mirë. Atmosfera nga fotot e publikuar nga vet 2Ton duket shumë e gëzueshme dhe në një moment çunat janë lyer të gjithë me tortën e ditëlindjes. […]

2Ton falenderues për të gjithë ata që e kanë përkrahur – Ai vjen ndryshe këtë herë

0
Padiskutim ky ka qënë viti për 2Ton, pas publikimit të këngëve “Vip Zona”, “Tipi Jem”, “Bashk”, “Urime”, “Papi” mbërrin edhe klipi më i ri i titulluar “Faleminderit”. Këtë herë 2Ton ka ardhur shumë ndryshe, klipi ka pamje nga koncertet e tij të cilat janë gjithmonë të tejmbushura, por ajo çfarë është më e rëndësishme është […]