Home ShowBiz Diçka e çuditshme është parë pas shpinës së 2Ton
Diçka e çuditshme është parë pas shpinës së 2Ton
0

Diçka e çuditshme është parë pas shpinës së 2Ton

0
0

2Ton është duke qëndruar në Zvicër për angazhimet që ka atje. Përveç koncerteve të shumta që mban në këtë vend, 2Ton gjen kohë edhe për të kaluar kohën në disa vende private ku shërbehet ushqim.

Në një foto që ai ka publikuar në instagram, tregon se është duke pritur që t’i shërbehet ushqimi, madje ai ka bërë disa lëvizje me anë të thikës dhe pirunit një gjë që tregon se është duke “vdekur” nga uria.

Por vë bast që nuk keni vërejtur një gjë të quditshme prapa shpinës së tij.

Nese shikoni me vëmendje pa u përqëndruar në pamjen e bukur të 2Ton, atëhere mund të vëreni se në këtë lokal është një varëse e rrobave, një gjë që nuk e kemi parë diku më herët.

Se çfarë do të thotë kjo ne nuk e dimë, ndoshta është stil i lokalit ku po qëndron ai apo diçka tjetër.

 

🍴

A post shared by 2TON (@2tonofficial) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfGkJqvheSm/?taken-by=2tonofficial

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Be0VB8ZhcB2/?taken-by=2tonofficial