Home Tag "a mke harru"

Pas dy vitesh mungesë, rikthehet më në fund Leonora Jakupi

0
Këgëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Leonora Jakupi, ka publikuar së fundmi, pas dy vitesh mungesë, këngën e saj më të re. “A m’ke harru”, titullohet kënga më e re e Leonora Jakupit, e cila është një baladë, me ritme dhe motive të buzukut. Leonora Jakupi shfaqet më në formë se […]