Home Tag "Adele"

Këngëtarja gati nuk njihet, ja përse vendosi të humbë peshë

0
Këngëtarja e njohur Adele ka pësuar një ndryshim rrënjësor në pamje duke rënë të paktën 45 kg nga pesha e saj. Ajo gati nuk njihet dhe mund të themi se është shndërruar në një tjetër person. Burime pranë këngëtares thanë se ajo ka vendosur të bjerë në peshë për të qënë më e shëndetshme për […]

Këngëtarja e njohur, dorëzon letrat e divorcit në gjykatë, nuk ka më kthim mbrapa për çiftin

0
Kriza në marrëdhënien bashkëshortore po çon drejt ndarjes një tjetër çift të famshëm. Këngëtarja britanike Adele që prej muajit prill po diskutohet në media për problemet në martesën e saj, ndërsa së fundmi duket se ka vendosur ti japë fund. Ajo ka dorëzuar në gjykatë dokumentat e divorcit nga bashkëshorti i saj Simon Konecki, duke […]