Home ShowBiz Adele flet për lajmet rreth martesës me Rich Paul
Adele flet për lajmet rreth martesës me Rich Paul
0

Adele flet për lajmet rreth martesës me Rich Paul

0
0

Konfirmimi vjen pasi Adele iu referua Rich si ‘burri’ i saj në rezidencën e Las Vegas muajin e kaluar.

Duke i dhënë fund thashethemeve, Adele thuhet se ka konfirmuar nëse është e martuar me agjentin sportiv Rich Paul apo jo.

Pjesëmarrësit e koncertit i thanë Deuxmoi se Adele e bëri zbulimin kur Alan po pyeste audiencën nëse dikush ishte martuar kohët e fundit.

Një nga rrëfimet u citua të thoshte, “Isha në shfaqjen komedike të Alan Carr në LA sonte dhe Adele ishte në audiencë. Alan e pyeti turmën nëse dikush ishte martuar kohët e fundit dhe Adele bërtiti “Unë”.

Një tjetër pjesëmarrës ndau se ngjarja ishte “e vogël dhe intime”, dhe gjithashtu pohoi se këngëtarja 35-vjeçare doli nga vendi para përfundimit të shfaqjes.

Ky konfirmim vjen pasi Adele iu referua rastësisht Rich si burri i saj gjatë qëndrimit të saj në Las Vegas, kur një anëtar i audiencës i propozoi asaj.

“Nuk mund të martohesh me mua. Burri im është këtu sonte.” ishte përgjigjur Adele.

Çifti doli publikisht me lidhjen e tyre në korrik 2021 pasi ata bënë një debutim në një ndeshje NBA. Për më tepër, Adele ka mbajtur gjithashtu një unazë diamanti në gishtin e saj të majtë të unazës për rreth një vit.

Linku: https://www.geo.tv/latest/519713-adele-talks-about-marriage-rumors-with-rich-paul

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CxR_pjQuU8H/?img_index=1

tags: