Home Tag "adelina ismaili"

“I nuhas disa k.çka” shprehet shumë nervoze Adelina Ismaili

0
Në këtë vit të ri duket duket se dikush është ngatërruar më shumë seç duhet me të shkuarën e Adelina Ismailit. Këtë këngëtarja nuk e ka pritur aspak mirë. Këtë të paktën lë të kuptohet nëpërmjet një postimi në InstaStory, ku duket qartë irritimi i saj, ndaj ndonjë provokimi të mundshëm. “I nuhas disa k*çka nga e shkuara që […]

“Vogëlushi i bukur, duke eksploruar Tiranën” Adelina Ismaili publikon një video shumë të ëmbël

0
Adelina Ismaili së fundmi është bërë nënë e një djali te cilin e ka quajtur Uliks. Uliksi tashmë mund të ecë dhe Adelina ka vendosur t’i tregojë dhe kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranën. Ditën e sotme këngëtarja ka publikuar një video ku shihet Uliksi teksa shëtit në qëndrën e zbukuruar të qytetit. ’Bebi i bukur duke eksploruar […]

“Urime dashnia jeme…” Adelina Ismaili bëhet shumë romantike për ditëlindjen e bashkëshortit

0
Ajo dhe Vali prej disa vitesh janë të martuar dhe janë prindër të një djali 1 vjeç, të cilin e kanë quajtur Uliks. Bashkëshorti i këngëtares Adelina Ismaili, dje kishte ditëlindjen dhe ajo ka zgjedhur rrjete sociale për ta uruar. Adelina ka shkruar disa fjalë të thjeshta, por të mbushura me dashuri t’i tregojë sa i rëndësishëm […]

“K*rvat janë bërë të zgjuara”, befason Adelina Ismaili

0
Vetëm pak kohë më parë në një intervistë për “Nin” Adelina zbuloi vështirësitë e të qenit mami dhe periudhën që kaloi pas vdekjes së nënës. “Kam kaluar një fazë ekstremisht të vështirë. Mami ka ndërruar jetë në prill, unë kam mbetur shtatzënë në korrik. Ka qenë një intensitet ekstrem i ndjenjave. Përballja me humbjen e […]

Adelina Ismaili “shpërthen” në lot gjatë intervistës

0
Zëri, performancat, energjia dhe guximi i saj në skenë kanë bërë që Adelina Ismaili të shndërrohet në një divë të muzikës shqiptare. Gjatë një interviste mjaft emocionuese në TV ajo ndau shumë të pathëna me pubikun, rrëfime ekskluzive nga fëmijëria e saj, sfidat e jetës e shumçka tjetër. Pjesa kulmore e emisionit ishte momenti kur Adelina’shpërtheu’ […]

Adelina Ismaili në darkë romantike me Valin. Ja çfarë shkruan ajo

0
Dita e të dashururarëve ka zënë bashkë edhe Adelina Ismailin dhe bashkëshortin e saj Valin. Përmes një darke romantike ata të dy i kanë dhënë dashurinë e duhur njëri-tjetrit. Gjëja më e bukur në ketë mes është edhe prania e djalit të tyre që e bën darkën edhe më të bukur e me shumë dashuri. […]