Home ShowBiz A është shtatëzanë Adelina Ismaili, ja si përgjigjet gazetari i njohur..
A është shtatëzanë Adelina Ismaili, ja si përgjigjet gazetari i njohur..
0

A është shtatëzanë Adelina Ismaili, ja si përgjigjet gazetari i njohur..

0
0

Një foto e publikuar në instastoryn e Adelina Ismailit ngjalli një sërë dyshimesh lidhur me një shtatëzani të mundshme të këngëtares.

Nga mënyra se si është shkrepur foto Adelina duket sikur është në pritje të ëmbël, por mesa duket ky lajm nuk është i vërtetë.

Ka qenë gazetari Eraldo Rexha që i është përgjigjur pyetjes së një fansi, i cili e pyet nëse Adelina është shtatëzani dhe Eraldi e mohon një gjë të tillë.

Adelina është bërë nënë disa vite më parë, kur solli në jetë djalin e saj.

Inkederaldo rexha_LI

Link: https://www.instagram.com/p/B1buT6vB1d5/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By-rbnFBmim/