Home Tag "aksident me makine"

Tragjike, ndërron jetë aktorja e njohur, pësoi aksident me makinë

0
Aktorja e njohur Ashley Ross e cila u bë e famshme me rolin e saj në filmin “Little Woman”, ka ndërruar jetë në moshën 34 vjeçare. Publicistja e e aktores njoftoi se 34 vjeçarja pësoi një aksident automobilistik dhe fatkeqësisht nuk mundi dot ti mbijetojnë plagëve të marra. Aktorja e njohur ndryshe edhe si Minnie […]