Home Aktualitet Pësoi aksident me makinë, aktorja e njohur udhëtonte me bashkëshortin dhe fëmijën dy vjeç
Pësoi aksident me makinë, aktorja e njohur udhëtonte me bashkëshortin dhe fëmijën dy vjeç
0

Pësoi aksident me makinë, aktorja e njohur udhëtonte me bashkëshortin dhe fëmijën dy vjeç

0
0

Aktorja e njohur turke Buse Varol ka pësuar një aksident me makinë ndërsa po udhëtonte së bashku me bashkëshortin e saj, këngëtarin Alisan dhe fëmijën dy vjeç.

Sipas mediave turke, makina ku ata udhëtonin është përplasur dhe më pas është kthyer përmbys, por fatmirësisht ata të dy dhe fëmijë kanë shpëtuar me shumë pak dëmtime.

Këngëtari ka pësuar një dëmtim në krah, ndërsa në një intervistë deklaroi se u tronditën shumë dhe se e gjithë kjo ishte si një rikthim prej vdekjes.

Ai ka treguar se kjo ishte hera e parë që pësonte aksident.

Link: https://www.ntv.com.tr/yasam/alisan-ve-esi-buse-varol-trafik-kazasi-gecirdi-aks-nedir,2w2bFKtXU0eBy98nHPghTA

Burimi i fotos: https://unsplash.com/photos/mHrc8ydLg3c