Home Aktualitet Tragjike, ndërron jetë aktorja e njohur, pësoi aksident me makinë
Tragjike, ndërron jetë aktorja e njohur, pësoi aksident me makinë
0

Tragjike, ndërron jetë aktorja e njohur, pësoi aksident me makinë

0
0

Aktorja e njohur Ashley Ross e cila u bë e famshme me rolin e saj në filmin “Little Woman”, ka ndërruar jetë në moshën 34 vjeçare.

Publicistja e e aktores njoftoi se 34 vjeçarja pësoi një aksident automobilistik dhe fatkeqësisht nuk mundi dot ti mbijetojnë plagëve të marra.

Aktorja e njohur ndryshe edhe si Minnie Ross, sipas revistës People është përplasur me një tjetër automjet në një rrugë të Atlantas ditën e dielë, ndërsa humbi jetën pas një ditë në spital duke mos mundur dot të mbijetojë nga aksidenti fatal.

Familja ka kërkuar ndërkaq privatësi në pikëllimin e tyre në këtë kohë të vështirë për ta.

Link: https://www.instagram.com/p/B_gy99NjWkV/

Burimi i lajmit: https://tvline.com/2020/04/28/ashley-ross-dies-ms-minnie-little-women-atlanta-dead/