Home Tag "almeda"

Almeda Abazi ndan kujtimin e veçantë me të atin e ndjerë

0
Almeda Abazi është një nga aktoret më të dashura të estradës. Aktorja prej kohësh është shkëputur nga ekrani duke iu dedikuar vetëm familjes. Së fundmi ajo ka ndarë një moment të vështirë të jetës së tij. Artistja para 14 vitesh ka humbur të atin dhe së fundmi e ka kujtuar nëpërmjet disa fotove. ‘17.11.2008. 14 […]

Ndjekësja e sulmon tek familja, Almeda Abazi reagon çuditshëm

0
Aktorja Almeda Aabazi po shijon mëmësinë larg angazhimeve profesionale. Ajo gjithmonë ka mbajtur një raport të ngushtë me ndjekësit. Së fundmi është ndeshur me disa komente urretje ndaj vetes dhe fëmijëve të saj në rrjet. ‘Të hëngshin macet Alina’, i shkruan komentuesja në një video të postuar. ‘Sa e shëmtuar, i drejtohet përsëri aktores. ‘Fëmijë […]

Tha se do të pozojë topless për para, Almeda i vendos ultimatum Isidës

0
Isida Mollaymeri dhe Almeda Abazi janë dy mikeshat më të njohura të showbizit shqiptarë. Gjatë emionit “E diell” Isida ka qënë e ftuar në rubrikën “Dielli dhe Hëna” ku i është kërkuar në formën e sifdës të telefonojë Almedën dhe t’i marrë mendim nëse duhet të pozojë topless kundrejt një shume të madhe parash. Almeda […]

Një bebe tjetër! Vjen lajmi i ëmbël në familjen e Almeda Abazit

0
Një bebe tjetër është shtuar familjes së Almeda Abazit. Motra e aktores ka sjellë në jetë fëmijën e parë. Teze Almeda është më e lumtur se kurrë me të voglën. Ilda dhe Kenani kanë vendosur ta quajnë të bijën Keila. Lajmin ata kanë zgjedhur ta ndajnë me ndjekësit pak ditë më vonë. Së fundmi një […]

Almeda Abazi nuk i kursen momentet speciale me të bijën Alina

0
Aktorja Almeda Abazi ka ardhur me disa poza të ëmbla me të voglën e saj Alina. Artisten simpatike  jemi mësuar ta shikojmë shpesh aktive në rrjete sociale. Kujtojmë se prej më shumë se 3 vitesh Almeda jeton në Turqi me bashkëshortin e tij Tolgahan. Pak ditë më parë ata festuan 3 vjetorin e të birit […]

Almeda Abazi merr vendimin e papritur për karrierën e saj

0
Almedën prej kohësh nuk e kemi parë më në aktrim. Në daljen e fundit për mediat turke Almeda ka treguar se ka hequr dorë nga aktrimi përfundimisht. Tolga që ishte pranë saj thotë se për këtë vendim nuk e ka fajin ai. Kujtojmë se Almeda ka marrë pjesë në disa skena xhirimesh të rëndësishme të […]

Në përvjetorin e dashurisë, Almeda dhe Tolgahan nuk i kursejnë dedikimet

0
Almeda dhe Tolgahan janë padiskutim një nga çiftet më të dashura të showbizit. Dyshja sot festojnë përvjetorin e 5 të dashurisë së tyre. Një moment të tillë të veçantë nuk kishin si ta linin në harresë. Almeda dhe Tolga kanë ndarë një kujtim të veçantë ku krahas i urojnë përvjetorin njëri-tjetrit. Kujtojmë se ata janë […]

Turp! Almeda Abazi i tregon vendin ndjekëses pas komentit pa takt

0
Almeda është një nga personazhet më të dashur në rrjete sociale dhe jo vetëm. Së fundmi një veprim i aktorës ka bërë që ndjekësit ti kthehen kundër. Ajo shfaqet në një video duke puthur të birin në buzë por me sa duket një pjesë e mamave tradicionale e kanë të vështirë ta kapërdijnë këtë veprim […]