Home ShowBiz Tha se do të pozojë topless për para, Almeda i vendos ultimatum Isidës
Tha se do të pozojë topless për para, Almeda i vendos ultimatum Isidës
0

Tha se do të pozojë topless për para, Almeda i vendos ultimatum Isidës

0
0

Isida Mollaymeri dhe Almeda Abazi janë dy mikeshat më të njohura të showbizit shqiptarë. Gjatë emionit “E diell” Isida ka qënë e ftuar në rubrikën “Dielli dhe Hëna” ku i është kërkuar në formën e sifdës të telefonojë Almedën dhe t’i marrë mendim nëse duhet të pozojë topless kundrejt një shume të madhe parash.

Almeda duket se ishte kundër kësaj ideje, ku madje i tha Isidës me shaka se do t’ia mbyll instagramin.

Biseda e plot mes vajzave:

Isida: Doja të të merrja një mendim. Kam marrë një kontratë për tu bërë imazh i një kompanie por duhet të bëj foto topless.

Almeda: Si topless?

Isida: Pa reçipeta, vetëm me mbathje dhe zhartiere.

Almeda: Kështu lakuriq fare?

Isida: Nga mesi e sipër lakuriq.

Almeda: E çfarë mendon ti zonjë e dashur?

Isida: Unë thjesht po e mendoja sepse ishin shumë lekë dhe thashë nëse më thotë Almeda se ajo më bën llafe gjithmonë…

Almeda: Po çfarë lekësh moj zemër? Seriozisht e ke? Unë ku ta ta mbyll Instagramin ty, jo më me këto topless. Nuk ke nevojë të më marrësh fare mendim për këtë gjë. Ti e di.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=-sZ3sAFGHv4

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CLNbaPxnIt3/