Home Tag "amosi"

Nga takimi me Dean tek raporti me Luizin, Amos Zaharia zbulon më shumë

0
Amos Zaharia dhe Dea Mishel gjatë qëndrimit në Big Brother Vip janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin. Spektakli mbaroi dhe të gjithë janë kurioz çfarë do të ndodhë me ta jashtë shtëpisë. Në një prononcim për Revistën Class Amosi u shpreh: ‘U takuam patjetër, por nuk është se patëm mundësi të flisnim shumë. Ajo […]

Pasi i tha putanë, Amosi i kërkon falje publikisht Kiara Titos

0
Amosi spikati në Big Brother Vip për humorin e zi që ka përdorur në raport me banorët. Në një moment nervozizmi Amosi ka degraduar me fjalorin ndaj Kiarës. Në një bisedë të ashpër me Luizin, Amos i thotë ik ti dhe ajo putana jote. Amosi pasi ka parë çfarë është bërë në rrjet i ka […]

Amosi i tha putanë, reagojnë ashpër të afërmit e Kiarës

0
Pas deklaratës ofenduese të Amosit ndaj Kiarës kanë reaguar miqtë dhe familjarët e moderatores. Në një moment aktori i thotë Luizit krisu ti dhe ajo putana jote. Lidhur me ofendimin e saj, kanë reaguar  shoqja e saj e ngushtë: “Kjo është qytetaria? Ky është fjalori që duhet të përdoret nga një “artist” që pretendon të […]

‘Ke dalë i dehur para audiencës’, Luizi prek në ‘kallo’ Amosin

0
Spektakli ka filluar me debate të forta për shkak të provës së rezistencës. Luizi, Maestro dhe Amosi janë përplasur keq fare mes tyre. Maestro urinoi gjatë lojës dhe ky veprim bëri që të sulmohej nga të gjithë. Amosi e ka konsideruar artist pa dinjitet dhe kjo ka sjellë një revoltë të madhe. Gjatë spektaklit Luizi […]

Olta dhe Amosi harrojnë kamerat, ja çfarë ndodhi në orët e vona

0
Olta dhe Amosi përveçse miq jashtë, deri më tani janë treguar dhe aleatë të fortë në lojë. Dyshja pas spektaklit të mbrëmshëm kanë konsumuar alkool dhe iu ka dalë situata disi nga kontrolli. Olta ka tentuar ta puthë Amosin por ky i fundit thotë mjafton për sonte ta ruajmë pak për nesër. Gixhari i thotë […]