Home Tag "ana"

Çfarë po ndodh me të, Ana shfaqet me fustan nusërie

0
Ana Gjini mbetet një nga ish konkurrentet më të komentuara në media dhe pas Për’Puthen. Kujtojmë se Ana doli çift me Brunon por lidhja e tyre nuk zgjati jashtë. Së fundmi Ana është shfaqur me fustan nusërie. Të gjithë ndjekësit kanë aluduar mos ka të reja nga jeta e saj private. Me siguri bëhet fjalë […]

‘Thikë pas shpine’, Ana zbulon arsyen e ndarjes nga Bruno

0
Ana dhe Bruno janë një nga çiftet e dala nga Për’Puthen. Dyshen prej ditësh nuk i shikojmë më bashkë. Së fundmi Ana ka treguar për Prive detaje mbi jetën personale. Para dy javësh më kanë ngulur një thikë pas shpine e cila do të merret vesh shumë shpejt. Ka qenë person shumë i afërt. Për sa […]

U tha se janë ndarë, Ana dhe Bruno përgjigjen nëpërmjet videos

0
Ana dhe Bruno janë dyshja më e fundit që u largua çift nga programi i Për’Puthen. Lart e poshtë është thënë se nuk janë bashkë dhe gjithçka ishte për famë. Një deklaratë të tillë e konfirmoi dhe Shqipja pak javë më parë. Por Ana dhe Bruno duket se e kanë më seriozisht seç njerzit mund […]

Çfarë po ndodh me romancën me Anën, Edi zbulon më shumë

0
Edi dhe Ana u rikthyen në Për’Puthen për herë të dytë për të njohur njëri-tjetrin. Gjërat nuk shkuan ashtu siç ata prisnin dhe Ana u largua nga programi. Shkak u bë provokimi që ajo iu bëri djemve duke i futur në sherr dhe më pas diskutoi ashpër me Arjan Konomin. Edi ka zbuluar në daljen […]

Pas largimit nga Për’Puthen, Ana Lleshi reagon për herë të parë

0
Ana Lleshit rrugëtimi në Për’Puthen nuk i ka ecur shumë mirë. Pasi u përjashtua sezonin e 2-të u largua dhe këtë sezon nga Për’Puthen. Këtë herë shkak u bënë disa debate të forta me Arjan Konomin. Opinionisti nuk e ka pëlqyer faktin që Ana provokon dhe ndërhyn mes çifteve në tentativë. Ana ka vendosur të […]