Home Tag "ana"

Puthje dhe kafshime, Ana ‘ndez’ Edin në takim të parë

0
Edi u rikthye në emision për Anën dhe më në fund kanë arritur të realizojnë takimin e tyre të parë. Takimi ka filluar shumë ngrohtë mes dyshes, ku nuk kanë munguar prekjet, puthjet dhe provokimet. Ana gjithmonë ka treguar se është një femër që arrin ti ndezë meshkujt që në takim të parë dhe rasti […]

Festë në familje, Ardit Gjebrea i bën urimin special Annës

0
Në familjen e Ardit Gjebreas ka vend për festë. Anna feston ditëlindjen e saj të 13-të. Urimet për të voglën e tyre kanë filluar që në orët e para të mëngjesit. Urimi që rrëmbeu vëmendjen ishte i të atit Arditit. Gëzuar ditëlindjen e mira ime dhe muzikë e paç gjithë jetën’, ka shkruar Arditi krah […]

Finalizohet ‘Junior Eurovision 2021’, përfaqësimi dinjitoz i Anna Gjebreas na bëri krenarë të gjithëve

0
Junior Eurovision 2021 u finalizua dhe fituese është shpallur Malenah e cila përfaqësonte Armenin. Shqipëria u përfaqësua në mënyrë dinjitoze nga Ana Gjebrea me projektin ‘Stand By You’. Një këngë dhe performancë mjaft të veçantë që dhuroi emocione të mëdha. Ana Gjebrea dhe pse një moshë mjaft të vogël na bëri të gjithëve krenarë falë […]