Home Tag "andrra destani"

Kjo video e Ansit sapo na ëmbëlsoi ditën

0
Andrra dhe Sinani janë të zënë me projektet e tyre të punës, Sinani me koncertet këtë sezon dhe Andrra me menaxhimin e bisnesit të tyre “Andrra Couture” por ata të dy sado të zënë të jenë gjejnë kohë për të kaluar me djalin e tyre. Këtë verë periudhën më të madhe po e kalojnë në […]

Brenda ditëlindjes luksoze të Andrra Destanit

0
Andrra Destani është një nga vajzat më të bukura të showbizzit shqiptar. Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, tashmë sipërmarrëse e “Andrra Couture”, ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ka qenë bashkëshorti i saj Sinan Hoxha, ai i cili e ka publikuar një foto nga festa ku dhe shihet atmosfera e këndshme brenda ditëlindjes. “Gëzuar ditëlindjen dashuri”, […]

“E bukura dheut”, Andrra Destani ndryshon krejtësisht pamje

0
Andrra Destani tashmë është në krye të një sipërmarrje prestigjoze si ‘Andrra Couture’, e cila si produk të sajin ka veshjet cermoniale dhe fustanet e nuseve që padyshim mbizotërojnë koleksionin. Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, promovon vetë produktet e biznesit që ajo menaxhon, ndërkohë që së fundmi ka bërë një ndryshim në pamje. Ka qenë […]

Andrra shtatzënë? Sinan Hoxha kthen përgjigjen epike!

0
Para disa javësh me mediat rozë bëri bujë lajmi se bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra është shtatzënë. I ftuar mbrëmjen e djeshme në “Be Caffe” tek “E Diela Shqiptare”, këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Sinan Hoxha, foli edhe për jetën e tij private. I pyetur në lidhje me shtatzëninë e dytë të Andrrës, Sinani […]