Home Tag "anwar hadid"

Gjysma biond dhe gjysma rozë, i dashuri i Duas sapo na la pamend

0
Të gjithë u habitëm kur Anwar Hadid lyejti flokët në ngjyrë të verdhë duke u transformuar krejtësisht. Ngjyra e re e flokëve te tij është mirëpritur nga e dashura Dua Lipa e cila madje u bë edhe vetë bionde. Por duket se eksperimentet e tij nuk mbaruan këtu. Anwar vendosi që të ekperimentonte me një […]