Home ShowBiz Taulant Xhaka ka një urim për të dashurën e tij
Taulant Xhaka ka një urim për të dashurën e tij
0

Taulant Xhaka ka një urim për të dashurën e tij

0
0

Dita e Shën Valentinit ka zgjuar të gjithë. Me dashuri është nisur dita dhe me siguri se kështu edhe do të përfundojë. Kështu të paktën jemi duke i parë të gjithë, duke filluar nga fytyrat e njohura publike.

Kësaj rradhe është Taulant Xhaka ai i cili e ka uruar të fejuarën e tij në këtë ditë të të dashururarëve.

Ai ka publikuar një foto të gruas së tij Arbnores, ku në të duket shumë bukur dhe tërheqëse.

Në këtë foto Taulanti ka shkruar “ Happy Valentine’s Day!❤️❤️”

Ata të dy duket që kanë një lidhje shumë të fortë dhe të qëndrueshme, në të cilën po gëzojnë lumturi dhe shumë dashuri.

Linku: https://www.instagram.com/p/BfLDKxpFhgs/?taken-by=tx.34

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bd3AhCLlTgj/?taken-by=tx.34