Home Tag "ardit gjebrea"

Ardit Gjebrea bashkon baba e bijë, pas 7 vitesh

0
Në Pallatin e Kongreseve, mbrëmjen e djeshme u mbajt nnata e dytë e edicionit të 20-të të ‘Këngës Magjike’. Mirëpo, ‘Ka një mesazh për ty’ nuk ka munguar edhe në skenën e festivalit. Ardit Gjebrea surprizoi mbrëmë një familje. Një person nga publiku tregoi se e bija jeton larg dhe nuk e ka parë prej […]

Fillojnë provat në skenën madhështore të “Këngës Magjike”. Ardit Gjebrea bën publike pamjet

0
Në datat 5 dhe 6 dhjetor, në Pallatin e Koncerteve zhvillohen netët gjysmëfinale të edicionit të 20-të të Këngës Magjike. Në datën 8 Dhjetor do të jetë finalja e madhe. Prezantuesi i njohur Ardit Gjebrea në profilin e tij në Instagram tregoi se skena e këtij viti do i kapërcejë parashikkimet. Skena është moderne dhe super gjigande, me hapësirë […]

Ardit Gjebrea shokon me deklaratën e tij për kufirin Kosovë-Shqipëri

0
Ngjyrat kuq e zi kanë pushtuar rrjetet sociale këto ditë dhe festa ndihet kudo. Shumë prej personazheve të njohur kanë postuar urime për festën e Flamurit, shoqëruar me foto patriotike. Por ai që bëri ndryshimin është producenti Ardit Gjebrea, i cili në Instagram ka publikuar një foto të shkrepur në pikën kufitare mes dy vendeve […]

Surprizat nuk kanë fund në “Këngën Magjike”. Ardit Gjebrea bën publike më të madhen prej tyre

0
Ardit Gjebrea njoftoi para pak ditësh se në moderimin e “Këngës Magjike” përveç Bora Zemanit, do të bashkohet edhe balerina e njohur Klaudia Pepa. Por një tjetër surprizë vjen nga Arditi për të gjithë publikun dhe fansat e këtij spektakli. Nëpërmjet një fotoje që ka publikuar në Instastory, moderatori na ka treguar se është bërë bashkë […]

Pas arrestimit, ç’do bëhet me konkurimin e Stresit në “Këngën Magjike”. Ja ç’thotë Ardit Gjebrea

0
Një nga reperët më të njohur në Shqipëri, Stresi u arrestua tre ditë pas prezantimit të këngës së tij për festivalin ‘Kënga Magjike’, që ja dedikontë nënës. Stresi u vu në pranga të mërkurën, e ndërkohë që çështja e tij po hetohet. Pas akuzave të rënda, të gjithë janë të paqartë se ç’do bëhet me konkurrimin në “Këngën Magjike”. Dje, Ardit […]

Incident në Telebingo Shqiptare! Ardit Gjebrea detyrohet të marrë masa të paparashikuara

0
Duke qenë se studiot nuk janë gati, spektakli “E diela Shqiptare” nuk dihet ende kur mund të fillojë. Kjo ka bërë që shorti i Telebingo Shqiptare për këtë të dielë të zhvillohet në ambient të hapur te oborri papara ndërtesës së Klanit. Por me gjithë përpjekjet për organizimin sa më të mirë të spektaklit, në fund jo gjithçka ka shkuar mirë. […]

Nostalgjik Ardit Gjebrea, publikon foton e rrallë nga fëmijëria

0
Një nga moderatorët më të dashur në Shqipëri, Ardit Gjebrean edhe këtë sezon të ri televiziv, do të shoqëorojë gjithë shqiptarët me programin “E diela shqiptare”. Së fundmi Arditi është bërë nostalgjik, pasi ka publikuar një foto të rrallë nga fëmijëria, ku shihet mes shokëve të klasës. “Sapo më erdhi kjo foto nga një shok […]

Olti Curri zbulon fejesën e papritur të këtij çifti të showbizit

0
Opinionisti Olti Curri ka qënë dje pjesë e një eventi mes miqsh. Një festë e papritur ka bërë bashkë disa prej artistëve Shqipëtarë. Çifti simpatik Venera dhe Lindi kanë vënë dje unazat duke ndarë me disa miq të ngushtë momentet më të gëzuara të tyre. Olti gjithashtu na ka zbuluar edhe disa prej të pranishmëve […]