Home Tag "ardit gjebrea"

Ardit Gjebrea merr një pyetje të sikletshme nga Ana

0
Për baballarët gjithmonë është e vështirë të shikojnë vajzat e tyre krah një mashkulli tjetër që nuk është ai vet e sidomos kjo gjë bëhët akoma më e vështirë kur në familje është vetëm një vajzë. Këtë situatë po kalon edhe Ardit Gjebrea edhe pse mund te themi që Ana është ende e vogël por […]

Ky kërcim i Valbonës dhe Renatos na ka bërë të dyshojmë

0
Renato Mekolli është parë në një video të postuar në profilin e tij në një kërcim me bukuroshen Valbona Selimllari. Ka qënë një këngë e lehtë duke u kënduar nga Ardit Gjebrea dhe ata të dy kanë nisur të përqafuar të shijojnë këngën. Kanë qënë kaq afër dhe duke e parë edhe nga mimika e […]

Brënda ditëlindjes luksoze të Anila Gjebreas

0
Bashkëshortja e Arditit ka festuar mbrëmë ditëlindjen dhe moderatori është kujdesur vet për çdo detaj që dita e ditëlindjes së Anilës të ishte e paharrueshme për të. Arditi përmes disa vidoeve në instastory na ka zbuluar detaje të ditëlindjes së Anilës. Pjesë e dekorit të veçantë të kësaj feste në familjen Gjebrea kanë qënë edhe […]

Në familjen e Ardit Gjebreas ka festë – Ana mbush 10 vjeç

0
Arditi me familjen janë gjithmonë në qëndër të vëmëndjes së mediave. Në këtë ditë kaq të rëndësishme për të nuk kishte sesi të mos u vinte re kjo gjë. Në familjen Gjebrea sot e vogla e shtëpisë ka 10 vjetorin e lindjes. Ana gjithmonë ka spikatur se është një vajzë tepër e zgjuar dhe pika […]

Pas shumë debateve për vlerëzimin, Ardit Gjebrea paralajmëron ndryshime të mëdha në “Kënga Magjike”

0
Për shkak të formulës së votimit mes artistëve, “Kënga Magjike” ka gjeneruar gjithnjë pakënaqësi dhe debate mes artistëve. Ardit Gjebrea, si drejtues i këtij festivali, nuk i ka shpëtuar përfshirjes në debat. Eshtë aluduar madje se ai ndikon në votimet e artistëve, pavarësisht se janë vetë ata që zgjedhin fituesin me anë të pikëve. Siç duket […]

Ardit Gjebrea bën një dedikim plot ndjenjë për gruan e tij

0
Në puntatën e fundit të emisionit të tij ‘Familja’, Turjan Hyska kishte organizuar një suprizë për Ardit Gjebrean duke çuar familjen e tij në bashkinë Tiranë. Ana vajza e vogël e Ardit Gjebreas vetëm për një ditë do të ishte Kryetarja e Bashkisë duke e quajtur atë ‘babain magjik’. ‘Ti je Arditi i të gjithëve […]

Nuk i mban lotët Ardit Gjebrea, Anna dhe Joni i bëjnë një surprizë fantastike

0
Përmes ekranit Ardit Gjebrea është bërë pjesë e çdo familje shjqiptaredhe një nga personazhet më të preferuar të ekranit. Përtej emociaoneve që përcjell nga spektakli “E diela Shqiptare”, ditën e djeshme moderatorin e kanë surprizuar. Surpriza është organizuar nga Turjan Hyska, ku të përfshirë ishin fëmijët e tij Anna e Joni, si dhe kryetari i bashkisë […]

Ardit Gjebrea bashkon baba e bijë, pas 7 vitesh

0
Në Pallatin e Kongreseve, mbrëmjen e djeshme u mbajt nnata e dytë e edicionit të 20-të të ‘Këngës Magjike’. Mirëpo, ‘Ka një mesazh për ty’ nuk ka munguar edhe në skenën e festivalit. Ardit Gjebrea surprizoi mbrëmë një familje. Një person nga publiku tregoi se e bija jeton larg dhe nuk e ka parë prej […]

Fillojnë provat në skenën madhështore të “Këngës Magjike”. Ardit Gjebrea bën publike pamjet

0
Në datat 5 dhe 6 dhjetor, në Pallatin e Koncerteve zhvillohen netët gjysmëfinale të edicionit të 20-të të Këngës Magjike. Në datën 8 Dhjetor do të jetë finalja e madhe. Prezantuesi i njohur Ardit Gjebrea në profilin e tij në Instagram tregoi se skena e këtij viti do i kapërcejë parashikkimet. Skena është moderne dhe super gjigande, me hapësirë […]