Home ShowBiz Brënda ditëlindjes luksoze të Ana Gjebreas
Brënda ditëlindjes luksoze të Ana Gjebreas
0

Brënda ditëlindjes luksoze të Ana Gjebreas

0
0

“Goca e babit” siç edhe Ardit Gjebreas i pëlqen që ta thërrasi, ka festuar ditën e djeshme 11 vjetorin e lindjes. Në një festë private me familjen në ambjentet e shtëpisë, Arditi është kujdesur që ta kthejë shtëpinë në një ambjent luksoz ditëlindjesh.

Shikojmë fotot të Anës ngado, tullumbace, tortë dhe urimet më të përzemrta që Ana i merr nga familja e saj.

Mos e humbisni videon nga brënda ditëlindjes së Anës:

View this post on Instagram

Happy Birthday to my ♥️ @annagjebreaofficial

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

Link: https://www.instagram.com/p/B7wtlrBnce1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6v9MCuBORn/