Home Tag "ariana fejzullahu"

Publikohen foto të Arianës pa pikë grimi, nuk do ta besoni si duket

0
Ariana Fejzullahu bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu është dalluar gjithmonë për tiparet e saj të veçanta dhe linjat perfekte edhe pse ka sjellë në jetë katër fëmijë. Atë e shohim vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku poston herë pas here foto e video të ndryshme si me Ermalin ashtu edhe me fëmijët. Këtë herë ajo […]

Shëtitje me vogëlushen, Ariana në super formë pak ditë pas lindjes

0
Ariana Fejzullahu vetëm pak ditë më parë u bë nënë për herë të katërt, pas ardhjes në jetë të Anës. Ajo dhe Ermali postuan disa foto shumë të ëmbla të vogëlushes e cila dukej një ëngjëll i vërtetë. Sot Arjana ka shfrytëzuar ditën me diell për të nxjerrë shëtitje vogëlushen. Në një foto me karrocën […]

Në javën e 29-të të shtatzanisë – Zbuloni sesi duket Ariana

0
Bukuroshja e Ermal Fejzullahut është në pritje të ëmbël. Çifti simpatik Fejzullahu do bëhën së shpejti prindër për herë të katërt. Ariana gjithmonë na ka rënë në sy për lookun e saj dhe për mënyrën e veshjes dhe që gjithmonë është super e kuruar. Nuk kishte sesi të ndoshte ndryshe edhe në këtë shtatzani, është […]

Zbulohet gjinia e bebit të Arianës dhe Ermalit

0
Ariana Fejzullahu është në pritje të ëmbël për të katërtën herë. Ariana dhe Ermali janë prindër të tre femijëve të bukur, dy vajza dhe një djalë. Bebushi i katërt që do vi në jetën e tyre së shpejti është sërish vajzë. Ermali do bëhet me tre princesha dhe një princ. Ariana është duke u ndjerë […]