Home ShowBiz Një baby shower krejt i veçantë, çifti i famshëm publikon fotot nga festa
Një baby shower krejt i veçantë, çifti i famshëm publikon fotot nga festa
0

Një baby shower krejt i veçantë, çifti i famshëm publikon fotot nga festa

0
0

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të katërt.

Fëmija i katër i çiftit do të jetë një vajzë dhe Ariana e cila është në muajt e fundit të shtatëzanisë, ka përgatitur një festë shumë të veçantë.

Kodi i veshjes për të ftuarit ka qenë ngjyra e bardhë, ndërsa nuk kanë munguar tullumbacat, torta, miq të çiftit dhe një ambjent shumë i veçantë feste.

Ariana duket shumë e lumtur në të gjitha fotot dhe videot e publikuara, ndërsa ka marrë urime nga të gjithë miqtë dhe të ftuarit në festë.

ariana fejzullhau 2

ariana fejzullahu

ariana....

Link: https://www.instagram.com/arianafejzullahu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bzag22rBech/