Home ShowBiz Guxon Arta Nitaj! Aktorja pozon zhveshur dhe na la pa fjalë
Guxon Arta Nitaj! Aktorja pozon zhveshur dhe na la pa fjalë
0

Guxon Arta Nitaj! Aktorja pozon zhveshur dhe na la pa fjalë

0
0

Aktorja dhe moderatorja e njohur Arta Nitaj provokon sërish me foto sensuale.

Këtë herë aktorja bukuroshe ka vendosur të pozojë totalisht e zhveshur, ndërsa mbulon pjesët intime vetëm me një xhaketë.

Arta duket shumë joshëse në foton e shpërndarë së fundmi në instagramin e saj ku duket se ka tërhequr jo pak vëmendjen e fansave.

Këta të fundmi e kanë komplimentuar aktoren si për guximin ashtu edhe për format perfekte që nuk nguron ti ekspozojë me foto provokuese.

Krahas fotos Arta ka vendosur numrin 3, por nuk ka sqaruar asnjë gjë më shumë lidhur me domethënien e këtij numri.

Ndoshta ky numër së bashku me foton ka të bëjë me ndonjë projekt të aktores ku mund ta shohim së shpejti, gjithsesi çdo gjë mbetet për tu parë deri sa vetë Arta të sqarojë gjithçka ndoshta me të tjera foto provokuese.

View this post on Instagram

3.

A post shared by Arta Nitaj ارت (@artaanitaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/B7T3WpugiGM/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5frr2oAwTp/