Home Tag "audi q7"

Wow, Fjolla merr dhuratën luksoze, këngëtarja super e emocionuar

0
Këngëtarja Fjolla Morina është surprizuar mbrëmjen e djeshme me një super dhuratë. Ajo ka postuar në instagram disa video ku shfaqet teksa shkon drejt një makine Audi Q 7 shumë e emocionuar ndërsa dikush i thotë “Hajd për hajër”. Fjolla dëgjohet të reagojë tejet e emocionuar sidomos kur hap derën e makinës dhe brenda gjen […]