Home Tag "aurela gace"

Flet troç Aurela Gaçe, ironizon artistët për klikimet e blera

0
Për fat të mirë ose të keq, varet nga këndvështrimi, janë pikërisht klikimet në youtube, që luajnë rolin e përcaktorit të suksesit për një këngëtarët e sotëm. Pra suksesin e merr ai që bën diçka që pëlqehet masivisht. Duke luajtur pak me populizmin dhe elementët për të mbërritur tek ai, si seksi, paraja, makinat, agresivitreti, por […]

Kush është sekreti i formës së “gangsteres vlonjate” Aurela Gace

0
Ajo i ka kaluar të dyzetat, por nuk do t’ia dijë për moshë. Gansterrja vlonjate, diva e muzikës Aurela Gaçe nuk e lë pas dore veten. Madje bëhet shembull për të tjerët me këtë video të publikuar në Instastory. Plot 160 shkallë për 30 minuta. Epo duartrokitjet për të, nuk duhen rezervuar vetëm për në skenë. Link: https://www.instagram.com/aurelagaceofficial/ […]

Aurela Gace na tregon stilin që pëlqen më së shumti

0
Këngëtarja Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më në zë. Që nga fillimi i karrierës së saj e deri më tani ajo ka mbajtur të njëjtin stil unik që e ka karakterizuar atë gjithnjë. Gaçe së fundmi ka publikuar disa fotografi në instagram në të cilat duket unike si asnjëherë më parë. Këto foto të […]

Ja çfarë dhurate ka marre Aurela Gaçe

0
Si duket Aurela Gaçe është ndjerë shumë e lumtur kur ka parë letrën e një 11 vjeçari i cili i drejtohet asaj në gjuhën angleze. Këtë letër në formë dhurate, Aurela nuk ka hezituar që ta shpërndajë atë në instastory, duke shkruar „Patriku 11 vjeçar di kaq shume për mua, o dashuri e vogël„. Patriku […]

Vlonjatja “gangstere” tregon dhuratë të ëmbël që të lë pa fjalë

0
Ne të gjithë krenohemi me Aurela Gaçen këngëtaren tonë me zë të mrekullueshëm dhe vlonjaten tonë “ganstere”, por që ka një zemër flori, tipike prej artisti. Herë pas here ajo poston në median sociale Instagram urimet dhe dhuratat që i bëjnë fanstat e shumtë. Të njëjtën gjë ka bërë edhe këtë herë, vetëm se dhurata […]

Aurela Gaçe: Secila nga ne është pak nga ti Ariel

0
Rreth ngjarjes tronditëse që ka ndodhur në Shqipëri, ku një vajzë u vra nga një djalë 23 vjeçar, vetëm pse ajo i kishte refuzuar dashurinë, ka reaguar edhe Aurela Gaçe, e cila ka shprehur dhimbjen e saj për këtë ngjarje tragjike. Në rrjetin social instagram ajo ka shkruar: Link: https://www.instagram.com/p/BeQw880gDkM/?taken-by=aurelagaceofficial Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BbXeAhvAOrQ/?taken-by=aurelagaceofficial

Aurela Gaçe fjalë zemre për klipin e West Side Family

0
Aurela Gaçe duket se ka diçka për të thënë pas publikimit të këngës më të re nga “West Side Family”, “Beso”. Ajo ka qenë mjaft e lidhur me kantautorin Dr.Flori pasi së bashku kanë realizuar bashkëpunime të shumta. Gaçe ka publikuar këngën në rrjete sociale, duke treguar se është emocionuar pafund nga kjo këngë, përmes […]

Nusja filmon vjehrrën. Ja ç’mendim ka Aurela për mamanë e Skerdit

0
Energjia dhe zëri i saj brilant ka arritur të fitojë zemrat e publikut. Po ashtu Aurela është mjaft e komentuar edhe sa i përket jetës së saj private. Së fundmi këngëtarja ka publikuat një video ku shfaqet vëllai i bashkëshortit të saj Skerdit, e dashura e tij këngëtarja Gerta Mahmutaj dhe për surprizë edhe mamaja […]