Home Tag "aurela gace"

Aurela Gace në formë të shkëlqyer, mahnit fansat me linjat

0
Pavarësisht angazhimeve të shumta me punën e saj, këngëtarja e njohur Aurela Gaçe nuk i është ngarë palestrës. Artistja e njohur edhe pse nënë e dy vajzave, nuk e ka lënë pas dore fizikun e përkundrazi, ka ndërtuar muskuj me vullnet të pazakontë. Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, e veshur në një […]

Ngriti peshë sheshin Skënderbej, Aurela Gaçe elektrizon publikun me një premtim të fortë

0
Diva e muzikës shqiptare Aurela Gaçe ndezi skenën në sheshin “Skënderbej” si pjesë e koncertit të organizuar nga Bashkia e Tiranës për “Natën e  Bardhë”. Ajo mbajti me qindra qytetarë në shesh edhe pse temperaturat qenë të ulta. Këngëtarja me origjinë vlonjate, bëri dje atë që di të bëjë më mirë, të elektrizojë publikun me muzikën, zërin dhe […]

“Sot jam 20 vjeç” Aurela Gaçe, ka ditëlindjen

0
Sot është një ditë speciale për Aurela Gaçen. Diva e skenës sot feston ditëlindjen, këtë gjë e bëri të ditur përmes një fotografie të fëmijërisë publikuar në profilin e saj në Instagram. “Sot jam 20 vjeç ,edhe jeta më therret Sot se si ndihem ,si me e rritur ,se edhe nxë njeriu me kalimin e kohes”, […]

A e dalloni kush është artistja në foto?

0
  Aurela Gaçe është një nga zërat më të fuqishëm të skenës muzikore shqiptare dhe  ‘trondit’ skenën sa herë që këndon. Vokali i saj i fuqishëm ka bërë që t’ia rrëmbej zemrën një publiku të tërëdhe sigurisht që ka një numër të madh fansash. Gaçe shpesh në rrjete sociale sjell pamje të ndryshimeve që  ka bërë ndër […]

E akuzojnë se këndon “playback”, nuk do e besoni si u përvishet Aurela Gaçe, komentuesve dhe artistëve fallco

0
Aurela Gaçe është ndër këngëtaret më energjike shqiptare, me një karrierë të gjatë muzikore dhe shumë të suksesshme. Edhe pas shumë viteve në skenë, këngëtarja di ti rezistojë kohës. Por së fundmi një koment në rrjetet sociale e ka irrituar mjaft Aurelën. Në një prej postimeve të saj në rrjetet sociale, një nga ndjekësit e […]

Sa kohë ka që stërvitet? Rrëfen Aurela Gaçe

0
Eshtë një nga këngëtaret që e pushton skenën me energjinë e saj shpërthyese. Aurela Gaçe gjithmonë është komentuar për performbancat e saj të zjarrta. Po ku e gjen gjithë këtë forcë nëna e dy vajzave Grace&Abigail . Këngëtaren e kemi parë te ndajë në rrjetin social Instagram dhe foto të saj gjatë stërvitjes. Me këto forma trupore,me zërin e saj […]