Home Tag "bieta"

Në pritje të ëmbël, Bieta Sulo bën reagimin e papritur për ndjekësit

0
Moderatorja Bieta Sulo gjatë kësaj periudhe është komentuar në rrjet për një shtatzëni të mundshme. E ftuara e fundit Zhaku e cila është në pritje të ëmbël ngacmoi moderatoren. Ke marrë një nur shtatzënie, duke e ngacmuar të rrëfejë diçka më shumë. ‘Faleminderit por nuk jam. Kam parë së fundmi që më kanë bërë shtatzënë dhe […]

Për Bietën ishte më shumë se dasmë, ja si e surprizoi Alban Dudushi

0
Albani dhe Bieta janë një nga çiftet më të ndjekura si për sukseset në jetën personale dhe atë profesionale. Së fundmi kanë kaluar disa ditë të paharrueshme pushimi në Itali. Ata kanë shijuar një nga koncertet e tyre të preferuara të këngëtarit legjendar Vasco Ross. ‘Eeehhhh mor Alban unë një shijim live të këngës sonë të […]

Çfarë ndodhi mes tyre, Roza Lati ‘përplaset’ me Bieta Sulon

0
Roza Lati së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të një seti fotografik që pritet të publikojë së shpejti. Moderatorja ka ekspozuar një pjesë të projektit dhe me sa kuptojmë  Lati do të guxojë me poza nudo . Ajo që ka bërë më shumë zhurmë ishte mbishkrimi krahas fotove. Do […]