Home ShowBiz Për Bietën ishte më shumë se dasmë, ja si e surprizoi Alban Dudushi
Për Bietën ishte më shumë se dasmë, ja si e surprizoi Alban Dudushi
0

Për Bietën ishte më shumë se dasmë, ja si e surprizoi Alban Dudushi

0
0

Albani dhe Bieta janë një nga çiftet më të ndjekura si për sukseset në jetën personale dhe atë profesionale.

Së fundmi kanë kaluar disa ditë të paharrueshme pushimi në Itali.

Ata kanë shijuar një nga koncertet e tyre të preferuara të këngëtarit legjendar Vasco Ross.

‘Eeehhhh mor Alban unë një shijim live të këngës sonë të kërkova për 37 vjetor, t’i organizove gjithë këtë dasëm në Itali me 125 mijë të ftuar dhe dëshmitarë.
“Albachiara” kënga jonë por edhe kënga me të cilën finalizon çdo koncert të tijin.
“Siiii stupendoooo”! Me titullin e një tjetër perle nga repertori i tij do ta përshkruaja atë mbrëmje në Trento.’

Linku: https://www.instagram.com/p/Cd5SWS1Frjs/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bietasulo/

tags: