Home Tag "binjaket"

Binjakët e Ronaldos festojnë ditëlindjen, futbollisti organizon festën unike për të vegjlit e tij

0
Eva dhe Mateo dy fëmijët binjakë të Cristiano Ronaldos festojnë sot ditëlindjen dhe sigurisht nuk ka munguar festa që futbollisti dhe partnerja e tij organizuar për të vegjlit e tyre. Ata kanë realizuar një foto të gjithë së bashku ku nuk mungojnë tullumbacat e shumta dhe detajet festive. Cristiano Ronaldo është veshur si Aladini, Georgina […]

Pas përfundimit të sezonit të parë, ja ku do ti shohim Romeon dhe Donaldin

0
Dy vëllezërit binjak dhe Bora Zemani prezantuan për një sezon spektaklin 3-shat, ku nuk munguan intervistat me personazhe të njohura si dhe momentet argëtuese. Por pas përfundimit të sezonit, moderatorja Bora Zemani do të marrë përsipër një tjetër spektakël në formë konkursi me talente të reja në fushën e modës. Kjo ngrë pikëpyetjen se çfarë […]

Ronaldo bëhet baba binjakësh

0
I ka në krahët e tij më në fund dy vogëlushët. Binjakët e Ronaldos kanë ardhur në jetë pak ditë më parë nga një nënë surrogate dhe i ati është pafundësisht i lumtur. Ata janë një vajzë dhe një djalë dhe nuk janë të vetmit fëmijë të yllit të futbollit. Ronaldo ka edhe një djalë […]

Binjakët e Beyonce-s janë këtu

0
Beyonce ka sjellë në jetë binjakët e saj, të paktën kështu ka lajmëruar i ati i këngëtares. Mathew Knowles ka shpërndarë një foto në Twitter ku ka shkruar: “They`re here!” dhe si hashtage ka vendosur “beyonce, twins, jayz, happybirthday”. Ndërkohë që nuk ka asnjë reagim nga Beyonce ose Jay Z. Sigurisht që një lajm i […]