Home Tag "bradley cooper dhe irina shayk"

Irina Shayk flet pas ndarjes nga Bradly Cooper, zbulon a ka besim tek martesa

0
Supermodelja Irina Shayk duket një mrekulli në kopertinën e verës për revistës Harper Bazzar”. Modelja Shayk ka dhënë intervistën e parë pas ndarjes nga aktori Bradley Cooper. Megithëse është një nga modelet më të suksesshme në botë, Irina ka treguar se edhe ajo ka ditët e këqija dhe se ajo nuk është perfekte. “Ndonjëherë nuk […]

Bradly Cooper dhe Irina Shayk drejt ndarjes, kjo është arsyeja

0
Marrëdhënia e Bradley Cooper dhe Irina Shayk është komentuar që pas performancës së 44-vjeçarit në filmin ‘A star is born’ së bashku me këngëtaren Lady Gaga. Së fundmi për marrëdhënien e tyre janë ngritur dyshime se dyshja e njohur po shkon drejt ndarjes. Bradly Cooper 44, vjeç dhe partenrja e tij Irina Shayk 33 vjeç, filluan […]

Çifti i famshëm ka fshehur lindjen e fëmijës prej dy javësh

0
Një prej çifteve më të famshëm e më të diskutuar në rrjete sociale janë bërë prindër. Ata duket se e kanë fshehur lindjen e fëmijës së tyre që nga data 30 Mars. Bëhet fjalë për Bradley Cooper dhe Irina Shayk. Modelja ruse dhe aktori i famshëm kanë preferuar ta mbajnë sekret lindjen e fëmijës, gjininë […]