Home ShowBiz Çifti i famshëm ka fshehur lindjen e fëmijës prej dy javësh
Çifti i famshëm ka fshehur lindjen e fëmijës prej dy javësh
0

Çifti i famshëm ka fshehur lindjen e fëmijës prej dy javësh

0
0

Një prej çifteve më të famshëm e më të diskutuar në rrjete sociale janë bërë prindër. Ata duket se e kanë fshehur lindjen e fëmijës së tyre që nga data 30 Mars. Bëhet fjalë për Bradley Cooper dhe Irina Shayk.
Modelja ruse dhe aktori i famshëm kanë preferuar ta mbajnë sekret lindjen e fëmijës, gjininë dhe emrin për rrjedhojë.

Urime për familjen që u shtua!

Burimi i lajmit: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4395888/Bradley-Cooper-Irina-Shayk-welcome-child.html

Burimi i fotos: © Sherwood https://pixabay.com/en/baby-feet-baby-feet-ten-small-1595389/