Home Tag "cristiano ronaldo"

Cristiano Ronaldo fiton betejën ligjore kundër ish-klubit

0
Gjiganti italian Juventus është urdhëruar nga një gjykatë t’i paguajë Cristiano Ronaldos mbi 8 milionë funte pas betejës së tij të suksesshme ligjore kundër klubit për pagat e papaguara. Ronaldo u largua nga Real Madrid për t’u bashkuar me Juventusin në një lëvizje prej 90 milionë funtesh dhe kaloi tre vjet me ta midis 2018 […]

Postimi më i pëlqyer për 2020, ja kush e mban vendin e parë me miliona like

0
Instagrami është shndërruar në një prej rrjeteve sociale më të rëndësishme ku përditë shohim postime të personazheve të njohur që gjithnjë e më shumë tërheqin vëmendjen e ndjekësve të tyre. Konkretisht personazhe të njohur si Ariana Grande, Cristiano Ronaldo apo Kylie Jenner që numërojnë miliona ndjekës në rrjetet sociale shënojnë gjithashtu edhe numri më të […]

Binjakët e Ronaldos festojnë ditëlindjen, futbollisti organizon festën unike për të vegjlit e tij

0
Eva dhe Mateo dy fëmijët binjakë të Cristiano Ronaldos festojnë sot ditëlindjen dhe sigurisht nuk ka munguar festa që futbollisti dhe partnerja e tij organizuar për të vegjlit e tyre. Ata kanë realizuar një foto të gjithë së bashku ku nuk mungojnë tullumbacat e shumta dhe detajet festive. Cristiano Ronaldo është veshur si Aladini, Georgina […]

Si ti qethësh flokët në karantinë…, jua tregon Cristiano Ronaldo

0
Cristiano Ronaldo është duke kaluar kohën e izolimit në shtëpi së bashku me partneret e tij Georginën dhe fëmijët. Por kushtet e izolimit nuk të japin shumë mundësi për të kryer disa procese që janë të domosdoshme siç është prsh qethja e flokëve. Megjithatë për meshkujt ky nuk është një problem sepse edhe nëse shkon […]

Kush mungon në foton e Ronaldos?

0
Cristiano Ronaldo kohën e lirë të tij e kalon me familjen.  Ai  është në lidhje me të dashurën e tij Georgina Rodriguez me të cilën ka një vajzë. Përveç kësaj Ronaldo ka të adoptuar edhe dy fëmijë të tjerë më të cilët duket se është lidhur mjaft shumë. Në një foto të publikuar në instagram Ronaldo […]

Cristiano Ronaldo i fiksuar pas modeles seksi. Ajo i poston mesazhet publikisht

0
Cristiano Ronaldo ka qenë shpesh herë protagonist i skandaleve në mediat rozë, sidomos në kohët kur luante te Manchester United.   Këtë herë raportohet se ai është kapur mat duke “gjuajtur” në rrjetet sociale një modele të fejuar, ndërkohë që portugezi është prej kohësh në një lidhje me Xhorxhina Rodrigez. Sipas modeles suedeze, Rhian Sugden, […]

A duhet të ishte në burg Cristiano Ronaldo?

0
“Mashtrimi fiskal i Cristiano Ronaldos është krim shumë i rëndë. Në këtë moment në burg qëndrojnë të izoluar shumë personazhe që kanë bërë evazion për vetëm 125 mijë euro”, deklaroi Caridad Gomez Mourelo, personi përgjegjës për sektorin e mashtrimeve fiskale të qeverisë spanjolle. Është pikërisht ky sulmi më i fundit në adresë të yllit portugez […]