Home Tag "dafina zeqiri"

Dafina Zeqiri luan me veten në vaskë. Pamjet kanë ndezur rrjetin

0
Dafina Zeqiri është këngëtarja mjaft e pëlqyer dhe e diskutuar gjerësisht jo vetëm për projektet artistike, por edhe për provokimet që bën online. Ajo u përfol së fundmi për marrëdhënien e saj me Ledri Vulën. Megjithëse prej 6 vitesh të ndarë, Dafina publikoi në Instastory një foto me reperin, duke shkruar se i mungonte modeli i […]

Ndahet nga i dashuri Dafina Zeqiri?!

0
Së fundmi në media është ndarë një lajm ku hidhen aludime se këngëtarja Dafina Zeqiri është përsëri beqare. Prej kohësh ajo është në një marrëdhënie me një djalë domenikan të quajtur Jose. Por mesa duket nuk janë më bashkë, ose të paktën kështu u raportu së fundmi në disa media në vend. Dyshimet janë ngritur pasi ata nuk janë […]

Dafina Zeqiri eksperimenton me flokët. Nuk do u besoni syve

0
Të bësh të flitet për lookun e ri, është paksa e vështirë, pasi të modelet dhe stilet, në mos një herë, herën tjetër janë provuar. Gjithsesi ka të atillë personazhe, që guxojnë dhe shkojnë përtej parashikimeve. Me anë të një fotoje në rrjetin social “Instagram” duket se këngëtarja Dafina Zeqirii ka prerë flokët në një […]

Vallzon gjysmë e zhveshur para pasqyrës. Provokon ndjekësit Dafina Zeqiri

0
Instastory i Dafina Zeqirit ka marrë shumë vëmendje së fundmi, pas videove provokuese të këngëtares bukuroshe. Hiperaktiviteti në instagram ka bërë që Dafina të publikoj ngado foto e video për ndjekësit. Duke filluar që nga shtrati e deri te pamjet ku del e zhveshur para pasqyrës teksa vallzon, ajo nuk bën përjashtime. Dafina aktualisht jeton në SHBA […]

Dafina Zeqiri: “Burri nuk është domosdoshmëri…”

0
    Me anë të një publikimi në Instagram Dafina Zeqiri, na ka bërë të kuptojmë më shumë nga botëkuptimi i saj. Videoja është shkëputur nga intervista e vitit 1996 që Jane Pauley realizoi me këngëtaren dhe aktoren e njohur amerikane, Cher. Moderatoja nuk mundi të mos e pyeste lidhur me deklaratën e famshme të […]

“Te amo!” Dafina Zeqiri poston foto me partnerin e saj

0
Këngëtarja e mirnjohur Dafina zeqiri ka bërë më herë me dije se i dashuri i saj nuk është shqiptar dhe deri këtu e ka lënë informacionin mbi të. Dafina ka preferuar që lidhjen e saj ta mbaj larg vëmendjes mediatike, por sot me sa duket ka bërë një përjashtim. Ajo ka postuar në Instastory një […]

Dafina Zeqiri nuk ka ftohtë, shfaqet pa sytjena

0
Duket gjithnjë e angazhuar dhe nuk ndal thuajse kurrë së ndari me ndjekësit copëza nga përditshmëria e saj. Në një imazh të fundit Dafina Zeqiri ka provokuar duke u shfaqur pa sytjena teksa mban një qëndrim mjaft provokues. “Janë disa ditë që nuk ia vlen që të veshim sytjena” ka shkruar Dafina. Some days just aren’t […]

Zhvishet Dafina Zeqiri: Ekspozon gjithçka në foton e zjarrtë

0
Atë e shohim më së shumti me veshje sportive. Por gjithnjë në zgrip të provokimit dhe tundimit. Dafina Zeqiri është rikthyer tashmë më përvëluese se kurrë. Në një foto të re të postuar në Instagram, Zeqiri shihet e veshur vetëm me një fund voluminoz, ndërkohë që në pjesën e sipërme të trupit është tërësisht e […]

Dafina Zeqiri tregon efektin nga palestra. Djersin e tëra

0
Trupi i saj është shumë i fortë dhe i ushtruar. Dafina Zeqiri këtë e ka vërtetuar që moti. Muskujt e formuar në barkun e saj e kanë bërë atë të veçantë dhe të dallueshme nga të tjerat. Pas angazhimeve të shumta që kishte rreth karrierës së saj, si duket Dafina i është kthyer palestrës aty […]