Home ShowBiz ‘Kreshnikun e njoh prej 15 vitesh’, Dafina vjen në një rrëfim të veçantë për romancën e tyre
‘Kreshnikun e njoh prej 15 vitesh’, Dafina vjen në një rrëfim të veçantë për romancën e tyre
0

‘Kreshnikun e njoh prej 15 vitesh’, Dafina vjen në një rrëfim të veçantë për romancën e tyre

0
0

Dafina prej kohësh është në një histori të këndshme dashurie me Kreshnik Gjergjin. Këngëtarja në daljen e saj për ‘E diela jonë’ ka treguar për here të parë se si është njohur me Kreshnikun.

Këngëtarja befasoi ndjekësit duke thënë se ka 15 vite që e njeh dhe kanë qenë miq shumë të mirë.

‘Kreshnikun e njoh prej 15 vitesh, e kam shok shumë të mirë. Ai ka qenë gjithmonë aty për mua. E kam thirrur në telefon edhe kur kam qenë ‘heartbroken’. Nuk e kam ditur që ka një pëlqim ndaj meje.

E kam konsideruar si familje, që në fillimet e mia të karrierës. Thonë që e ke dashurinë e jetës aty, po se sheh. Është gjëja më e mirë që më ka ndodhur në jetë. Kur u lidhëm bashkë e kemi ditë që ne do të krijojmë familje”, u shpreh artistja’.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=E625tyZOdn

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/dafina.zeqiri/