Home Tag "dasma"

10 vite martesë, Ami poston foton më unike nga dita e dasmës

0
Ami dhe Ermali festuan disa ditë më parë 10 vjetorin e martesës. Aktori i bëri partneres një super surprizë me një darkë buzë detit për të celebruar 10 vite martesë dhe 15 vite njohje së bashku. Por duket se 10 vjetori i tyre ende nuk ka mbaruar, pasi Ami ka vendosur që të hapë arkivat […]

Aktori i njohur i jep fund beqarisë, dalin pamjet e para nga dasma

0
Aktori i njohur turk Tuan Tunali i ka dhënë fund beqarisë duke lidhur kurorë me modelen ruse Yana Mazanova. Aktori, i cili është protagonist i serialit “Një puthje në errësisë”, apo “Molla e ndaluar” ka postuar në instagramin e tij një video shumë të këndshme së bashku me partneren veshur me të bardha. Gjithashtu ai […]

Lori e ka ndarë mendjen, ja vendi ku dëshiron të martohet një ditë

0
Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha është një prej personazheve që ngjall më së shumti kureshtje për stilin e jetës dhe është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Ajo ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave duke shuar kureshtjen e tyre lidhur edhe me disa detaje nga jeta e saj private. Konkretisht ata e kanë pyetur […]

Seldi zbulon se kur do të martohet dhe nuk qenka aspak e largët data

0
Këngëtari i njohur Seldi Qalliu është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes pas publikimit të disa fotove ku shfaqet në shtrat me brune shumë simpatike. Më pas rezultoi që ato foto ishin pjesë e klipit të tij të fundit, por pavarësisht kësaj duket se fansat janë shumë kuriozë për jetën private të këngëtarit. Seldi […]

Gold Ag ndan fotot e para nga dasma dhe zbulon identitetin e partneres

0
Këngëtari i njohur Gold Ag kurorëzoi pak kohë më parë dashurinë e tij me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. Ai është treguar gjithmonë i kujdesshëm për të mos bërë publike shumë detaje dhe deri tani nuk kishte publikuar asnjë foto nga dasma dhe nuk e kishte bërë publik identitetin e partneres. Këngëtari ka postuar […]