Home Tag "david beckham"

Jo vetëm David Beckham, edhe futbollisti shqiptar puth vajzën në buzë

0
Ditët e fundit në media sociale David Beckham, ka publikuar një video nga udhëtimi i tyre familjar, ku i dhuron vajzës së tij Harper, një puthje në buzë. Por David Beckham nuk është babi i vetëm që dhuron puthje në këtë mënyrë. Futbollisti shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi, i cili është baba i dy fëmijëve, […]

Po përdorte telefonin në makinë, David Beckham i hiqet patenta

0
Futbollistit legjendar anglez David Beckham, i është hequr patenta për gjashtë muaj, pasi u kap teksa po përdorte telefonin e tij celular në makinë. Ish-kapiteni i Anglisë, u dënua nga Gjykata pasi ishte fotografuar nga një person duke përdorur telefonin e tij, teksa po udhëtonte ngadalë me makinë. 44-vjeçari, Beckham mori 6 pikë në patentën […]

Emocionuese! I biri përlot David Beckham

0
Brooklyn ka bërë të përlotet babain e tij, David Beckham tashmë 43 vjeçar. E gjithë familja Beckham kanë festuar ditëlindjen e më të madhit, David i cili u surprizua në mënyrën më të bukur dhe të papritur të mundshme. Djali i tij i madh Brooklyn Beckham fluturoi nga kolegji i tij në New York në […]

Festë në familjen e David dhe Victoria Beckham

0
Sa më shumë fëmijë në shtëpi aq më shumë rrëmujë, por aq më shumë festa do të ketë. Pas largimit nga shtëpia për në kolegj të djalit të madh, qendra e kësaj here ishte Romeo. Djali i dytë i Victoria dhe David Beckham ka ditëlindjen. Të dy prindërit e uruan publikisht në rrjete sociale. Ky […]

Martohen për herë të dytë David dhe Victoria Beckham

0
Ata janë një ndër çiftet më jetëgjatë të showbizit. David Beckham dhe Victoria kanë bërë ribetimet e martesës së tyre. Ish-futbollisti ka qenë i ftuar për të dhënë një intervistë në radio, ku ka folur si asnjëherë më parë. Ai ka treguar se gjatë 18 viteve martese ka kaluar disa momente të vështira me Victorian, […]