Home Tag "degradon"

Moderatorja i harroi emrin gazetarit të njohur, biseda degradon në sherr

0
Moderatorja Fjodora Fjora dhe Ronaldo Sharka kanë pasur një përplasje të papritur në studio. Fjodora Fjora pyeti Ronaldo Sharkën, nëse e ka të vështirë të përshtatet me të ftuarit që sipas saj përcjellin antivlera, nëse është moderatori që bie në nivelin e tyre, apo të ftuarit rriten në nivelin e Ronaldos. Moderaorja gjatë bisedës i […]

Ndjekësit kapen me detajet, Olta Gixhari degradon me komentet

0
Olta Gixhari po kalon momentet më të veçanta të jetës së fundmi. Ajo pak muaj më parë u bekua me një djalë të cilin e quajti Amar. Gixhari është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh na ndan momente të këndshme mes jetës në Shqipëri dhe Spanjë. Së fundmi Olta ka ndarë një moment të […]