Home Tag "diss"

“Ajo po don me kon n’venin tem” – Luana i bën diss…

0
Pak orë më parë është publikuar kënga më e re e Luana Vjollcës me titull “Pa panik”. Klipi është pritur shumë mirë nga fansat e shumtë dhe kënga ka marrë shumë komente positive që në momentet e para të publikimit. Një detaj shumë i rëndësishëm është vënë re në tekstin e këngës, nëpërmjet vargjeve të […]

Sapo i bëri Diss Encës dhe nuk do ta besoni kush është..

0
Këngëtarja e njohur Enca është mjaft aktive në rrjetin social Instagram ku poston vazhdimisht foto provokuese. Së fundmi Enca ka qenë duke punuar për xhirimet e filmit “I love Tropoja”, ku do të këtë rolin e parë si aktore. Ajo ka postuar vazhdimisht foto dhe video shkëputur nga xhirimet e filmit së bashku me kolegët […]

Fifi i bën diss – Ja cili është reagimi i Taynës

0
Para disa ditësh Fifi ka publikuar këngën në bashkëpunim me Lamar e cila mban titullin “Habibi”. Kjo këngë flitet që është diss për disa këngëtare të estradës duke përfshirë edhe Taynën. Kjo është pjesa ku Fifi I drejtohet asaj: “S’me bën përshtypje nëse e ki belin e hollë, mos i jep vetes rëndësi se je […]