Home ShowBiz ‘I shkon një bebe atyre’, Semi flet për Borën dhe Donaldin
‘I shkon një bebe atyre’, Semi flet për Borën dhe Donaldin
0

‘I shkon një bebe atyre’, Semi flet për Borën dhe Donaldin

0
0

Semi Jaupaj në daljen e saj të fundit nuk i ka shpëtuar dot pyetjeve rreth dy miqve të tij Donaldit dhe Borës.

Në dasmën e Elgitit dhe Kleas Donaldi u shfaq me një bebe në krahë dhe pamjet bënë xhiron e rrjetit.

Ndjekësit filluan të komentojnë se duken shumë bukur në rolin e prindërimit.

Semi është ngacmuar në lidhje me mundësinë që Bora dhe Donaldi mund të kenë një fëmijë.

Semi u përgjigj kështu:

‘I shkon një bebe atyre por këto janë gjëra personale. Do i shkonte një bebe por tani edhe mami im mendon se mua do më shkonte një bebe por sa gati jam unë të bëj një bebe.’

Kujtojmë se Semi ka qenë një nga personazhet që e ka suportuar dashurinë e tyre në momente të vështira dhe të mira.

Linku: Live From Tirana

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/semijaupaj/