Home Tag "Drake"

“U kënaqa me gjoksin e saj”, Drake puth dhe fërkon fansen e mitur

0
Një video e Drake duke puthur dhe fërkuar një fanse që është ngjitur në skenën ku ai po jepte koncert, është bërë virale së fundmi. Shumë ndjekës kanë shpërthyer në ofendime ndaj reperit të njohur, pasi fansja ishte e mitur. Nuk janë të pakta rastet kur një fanse është ngjitur në skenën ku po jep koncert idhulli […]

Drake merr peng rrjetin me “In My Feelings challenge”

0
  Drake ka “rrëmbyer” rrjetin me një sfidë që tashmë është bërë virale dhe është trendi i momentit në shumë vende të botës. Bëhet fjalë për këngën “In My Feelings,” e cila po kërcehet në profilet e shumë përdoruesve të rrjeteve sociale. Pjesë e kësaj sfide janë bërë së fundmi edhe personazhe të njohur shqipëtar […]

Reperi shqiptar e akuzoi për kopjim, Drake merr një vendim drastik

0
“Scorpion” është kënga e fundit e Drake, lançuar pak ditë më parë, një produksion ky, që ka rezultuar i suksesshëm. Mirëpo një këngë në albumin e reperit “Can’t take a joke”, ka tërhequr vëmendjen e publikut shqiptar. Kjo për shkak se reperi shqiptar, Elinel ka akuzuar Drake për kopjim. Elinel ka publikuar në ‘Instagram’ një […]