Home Tag "E pabesueshme!"

E pabesueshme! Stresi telefonon Aldon nga burgu

0
Rreperi i njohur Stresi ka lënë pa mend të gjithë sot, teksa ka telefonuar në emisionin live “Aldo Morning Show”. Stresi njihet për veprimet e tij të pazakonta dhe sigurisht që edhe kësaj radhe ka arritur të marrë gjithë vëmendjen dhe të shndërrohet në lajm për telefonatën e bërë. Më poshtë gjendet komunikimi mes tij dhe […]

E pabesueshme! Noizy bëhet pjesë e teksteve shkollore

0
Një prej repereve më të njohur shqiptar, Noizy, preferohet dhe dëgjohet shumë nga të rinjtë, të cilët këtë vit janë suprizuar nga tekstet e tyre mësimore. Në librat e tyre didaktik kanë vënë re se gjatë njerit prej ushtrimeve është përmendur emri i reperit, për të cilët thuhet se është një prej figurave më të njohura […]

E pabesueshme Armina. Dashuria e saj për Shkëlzenin e fal edhe të pafalshmen

0
Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, prej një kohe shumë të gjatë janë bashkë. Marrëdhënia e tyre pritet që shumë shpejt të kurorëzohet me martesë. Por mesa duket në një rast tradhtie, Armina vetëm nëse qëndron një arsye e fortë do ia falte. Kur pyetet nga ndjekësist në instagram nëse […]

E pabesueshme, Silva ndahet nga Dafi! Çfarë ka ndodhur mes tyre?

0
  Silva Gunbardhi është një ka këngëtaret që përmes zërit të saj fantastik ka mbledhur rreth vetes miliona adhurues. Por nuk mbetet pas edhe bashkëshorti i saj Dafi i cili ka një stil të admirueshëm. Por mesa duket mes tyre ka një distancim të papritur dhe kjo na lë pa fjalë. Silva dhe Dafi shumë […]

E pabesueshme! Linda Halimit i kërkojnë dorën publikisht

0
Eshtë shkëputur nga Shqipëria disa vite më parë për të jetuar në Amerikë. Linda Halimi  është një ndër këngëtaret me një vokal potent dhe shumë të rrallë. Bukuroshja u kthye në frymëzimin e shumë të rinjve nëpër të gjithë botën, pas dietës strikte që mbajti duke bërë që të ketë një trup perfekt sot që nuk trembet ta […]

E pabesueshme! Ami më në formë se kurrë pas lindjes

0
Moderatorja Amarda Toska  para më shumë se një muaji, solli në jetë një vajzë. Ajo dhe Ermali u bënë prindër për herë të dytë. Ndërsa pas lindjes së Sias Ami i është përkushtuar rritjes së vogëlushes së saj dhe nuk është shumë aktive në rrjetet sociale. Por së fundmi ajo ka publikuar një video dhe […]

Ronela ti je?! E pabesueshme se si duket këngëtarja pa make-up

0
Ajo ka një paraqitje skenike të jashtzakonshme dhe një vokal potent që i ka hapur rrugën drejt suksesit. Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e pëlqyer gjithashtu edhe në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka qenë mjaft aktive në muzikë. Ronela ka postuar një video në Instagramin e saj ku duket tërësisht pa make-up. “Kur dalldis qe pa gdhirë”, shkruan […]

E pabesueshme! Ja se si duket Oriola Marashi në pikë të mëngjesit

0
Ajo mesa duket veçmas fotos e sapo ngjuar, ka edhe një porosi. “Asgjë nuk është dhuratë”. Por bukuria e saj duket se bën përjashtim, pasi Oriola duket yll edhe e porsa dalë nga shtrati. Oriola Marashi, cilësuar si mikja e ngushtë e Noizyt, di më mirë se kushdo, të bëjë për vete publikun. Bukuroshja është shumë […]