Home ShowBiz E pabesueshme! Noizy bëhet pjesë e teksteve shkollore
E pabesueshme! Noizy bëhet pjesë e teksteve shkollore
0

E pabesueshme! Noizy bëhet pjesë e teksteve shkollore

0
0

Një prej repereve më të njohur shqiptar, Noizy, preferohet dhe dëgjohet shumë nga të rinjtë, të cilët këtë vit janë suprizuar nga tekstet e tyre mësimore.

Në librat e tyre didaktik kanë vënë re se gjatë njerit prej ushtrimeve është përmendur emri i reperit, për të cilët thuhet se është një prej figurave më të njohura për të rinjtë shqiptarë deh teksti është shoqëruar me fotn e tij.

Foton e librit ku është reperi e ka publikuar vetë ai me mbishkrimin ‘Në libra shkolle’ e me siguri ai do jetë sa i befasuar aq edhe krenar.

1887307223052706918_238534797

Link: https://www.instagram.com/noizy/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BguFES_FRju/?taken-by=noizy