Home Tag "eduart ndocaj"

Kaubojsi lë politikën për t’u bërë pilot

0
Eduart Ndocaj ish-deputeti i Lezhës dhe politikani i njohur edhe si “Kaubojsi”, kohët e fundit është parë më pak në jetën active në Shqipëri. Por gjithësesi, ai nuk është aspak i tërhequr nga rrjetet sociale, ku jo vetëm është tepër aktiv me mesazhe, statuse dhe foto, por duke pasqyruar aty në foto edhe jetën e tij […]

Eduart Ndocaj kaubojsi poet. Befason me dedikimin romantik për Shën Valentin

0
Sipërmarrës i sukseshëm, kaubojs,  deputet dhe politikan karizmatik edhe pse jetëshkurtër në këtë angazhim, së fundmi piktor por edhe poet. I gjithanshëm Ndocaj dhe mjaft i dedikuar ndaj familjes dhe romantik në jetën në çift. Ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj nuk ka surprizuar vetëm të shoqen për 14 shkurt, por edhe ndjekësit e shumtë […]

Deputeti kaubojs i frymëzuar për festa, poston nudon e tij të fundit

0
Së fundmi, Ndocaj është shfaqur më i frymëzuar se kurrë. Eduart Ndocaj, ish-deputeti i Partisë Socialistena ka treguar tashmë që një nga pasionet e tij më të mëdha është piktura. Madje, me pikturat që ka postuar në rrjetet sociale është komentuar pozitivisht për talentin e shpalosur. Ai publikon pikturën e tij më të fundit, përmes […]